İnsan kaynakları

insankaynaklariİnsan Kaynakları Politikalarımız

İşletmemizde İnsan kaynaklarımızı; merkez kadrosu olarak ele almaktayız. Şirketimiz, insan kaynakları konusuna çok uzun vadeli ve her zaman yenilikler ve gelişmeler kaydedilmesi gereken çok önemli bir konu olarak bakmakta ve bu konuda yenilik ve geliştirme çalışmalarımız hiçbir zaman bitmeyecektir.

İK departmanımız kariyer geliştirme ve planlamadan, eğitim ve oryantasyondan, yeni görevler ve tanımlarına kadar birçok faaliyetlerini sürdürmektedir. Sektörümüzde hem üretim kadrosu hem de şube kadrosu bakımından yetişmiş çalışan insan çok bulunmamaktadır. İK stratejilerimizi daha çok bu alan üzerinde yoğunlaşmaktadır. Hem yeni alınan personellerimiz için başlangıç eğitim ve oryantasyonları hem de devam eden personelimiz için gelişim eğitim ve çalışmalarımız devam etmektedir.

Şirketimiz tüm çalışanlarımızı iç müşteri olarak görmekte ve ileriye dönük tüm projelerimizdeki önemini ve yerini bilmekte ve ona göre davranıp planlama yapmaktadır. Özellikle kariyer planlaması ve performans takipleri konusunda ciddi altyapı çalışmalarımız sürmektedir. İşletmemiz sektörümüzün öncüsü konumunda bulunduğu için birçok konuda okul olma ve yenilikler bakımından üzerine düşen görevin farkındadır.