Basında biz

Maliye’den mükellefe teşekkür  Kemer Vergi Dairesi Müdürlüğü, vergi ödemelerini zamanında yapan ve Vergi Dairesi ile barışık olan mükelleflere teşekkür belgesi verdi. Vergi Dairesi Müdürü Ümit Özdemir, teşekkür belgelerinin belirlenen beş sektörden beş mükellefe takdim edildiğini söyledi Kemer Vergi Dairesi Müdürü Ümit Özdemir, vergi ödemelerini zamanında yapan, vergi ile ilgili tüm ödevlerini eksiksiz yerine getiren, Vergi mükelleflerini ziyaret edip teşekkür belgelerini takdim etti.  Kemer’de sırasıyla Meder Otel’in sahibi Bülent Güllü, Kemer Döviz A.Ş’nin sahibi Ramazan Acar, Kemer Pastanesi’nin sahibi Halil Ahmet Büyükkapucu, Bizim Kasap’ın sahibi Mehmet Poze ve Diş Hekimi Gürhan Çelik’e belgeleri düzenlenen ziyaretler sırasında teslim edildi.  Kemer Vergi Dairesi Müdürü Ümit Özdemir, “Vergi ile ilgili ödevlerini zamanında yerine getiren, Vergi Dairesi ile barışık olan mükelleflerimize öngörülen bir teşekkür belgemizi takdim ettik. Biz, mükelleflerimize özel yaşamlarında da başarılar diliyoruz” dedi. Muammer YENİGÜN      Haber Yayınlanma Tarihi [  04-03-2009]

Maliye’den mükellefe teşekkür
Kemer Vergi Dairesi Müdürlüğü, vergi ödemelerini zamanında yapan ve Vergi Dairesi ile barışık olan mükelleflere teşekkür belgesi verdi. Vergi Dairesi Müdürü Ümit Özdemir, teşekkür belgelerinin belirlenen beş sektörden beş mükellefe takdim edildiğini söyledi
Kemer Vergi Dairesi Müdürü Ümit Özdemir, vergi ödemelerini zamanında yapan, vergi ile ilgili tüm ödevlerini eksiksiz yerine getiren, Vergi mükelleflerini ziyaret edip teşekkür belgelerini takdim etti.
Kemer’de sırasıyla Meder Otel’in sahibi Bülent Güllü, Kemer Döviz A.Ş’nin sahibi Ramazan Acar, Kemer Pastanesi’nin sahibi Halil Ahmet Büyükkapucu, Bizim Kasap’ın sahibi Mehmet Poze ve Diş Hekimi Gürhan Çelik’e belgeleri düzenlenen ziyaretler sırasında teslim edildi.
Kemer Vergi Dairesi Müdürü Ümit Özdemir, “Vergi ile ilgili ödevlerini zamanında yerine getiren, Vergi Dairesi ile barışık olan mükelleflerimize öngörülen bir teşekkür belgemizi takdim ettik. Biz, mükelleflerimize özel yaşamlarında da başarılar diliyoruz” dedi.
Muammer YENİGÜN
Haber Yayınlanma Tarihi [ 04-03-2009

1364004910_1

 

 

 

Kemer Pastanesi’nde buluştular

İşadamı Özgür Kurga, sabah kahvaltısında Kemer Pastanesinde dostları ile bir araya geldi. Kurga, Kemer’deki son gelişmeleri dostları ile birlikte paylaşırken, başlıca konular Kemer siyaseti ve turizmdeki gelişmeler oldu. Kemer Pastanesindeki sabah kahvaltısına Kemer’in çok yakından tanıdığı simalar renk kattı. Birlik ve beraberlik ile Kemer’in özlediği tabloyu ortaya çıkaracaklarına inandıklarını söyleyen Kurga, Kemer’de değişimin şart olduğuna dikkat çekerek, gösterilen ilgi ve destek için teşekkür etti.